Викладачi

Циклова методична комісія фармацевтичних дисциплін  

ГОЛОВА ЦМК:     

Буря Олена Ігорівна - викладач першої категорії з фармакології.

ЧЛЕНИ ЦМК:

Плужник Наталія Іванівна - викладач першої категорії з технології ліків;

Шульга Ольга Костянтинівна -  викладач вищої категорії, викладач-методист з хімії;

Тарасова Ірина Володимирівна - викладач з організації і економіки фармації;

Шрам Ніна Анатоліївна КФН, викладач вищої категорії з фармакогнозії;

Моісеєва Ганна Миколаївна - викладач другої категорії з фармацевтичної хімії;

Цебуля Олена Олександрівна - викладач першої категорії з біології та анатомії.

 

Циклова методична комісія природнично-математичних дисциплін           

ГОЛОВА ЦМК:

Андрієнко Марина Юріївна - викладач вищої категорії з математики.

ЧЛЕНИ ЦМК:

Дудко Людмила Василівна - викладач вищої категорії, викладач-методист з фізики та астрономії;

Котляров Олексій Володимирович - викладач вищої категорії, викладач-методист з фізики та астрономії;

Стребіж Тетяна Вікторівна - викладач вищої категорії з інформатики та фізики;

Котлярова Олена Акопівна - викладач першої категорії з інформатики та математики.

 

Циклова методична комісія соціально-гуманітарних дисциплін        

ГОЛОВА ЦМК:

Філіпенко Алевтина Вікторівна - викладач вищої категорії, кандидат філософських наук, дисципліна філософія.

ЧЛЕНИ ЦМК:

Кузнєцова Яна Олександрівна – викладач другої категорії з географії;

Куліш Ірина Іллівна - викладач першої категорії з іноземної мови;

Васильківська Наталія Григорівна - викладач вищої категорії, викладач-методист з української мови;

Соловар Валентина Василівна - викладач вищої категорії, викладач-методист з історії України;

Чкалов Віталій Віталійович - викладач другої категорії з української та іноземної мови;

Брежнєва Олена Віталіївна - викладач першої категорії з літератури.

 

Циклова методична комісія спеціальних механічних дисциплін        

ГОЛОВА ЦМК:

Русанов Євген Георгійович - викладач вищої категорії з спеціальних механічних дисциплін.

ЧЛЕНИ ЦМК:

Говрас Олександра Володимирівна - викладач першої категорії з охорони праці;

Топтун Вікторія Анатоліївна -  викладач першої категорії з електротехніки та автоматизації;

Власенко Алевтина Анатоліївна - викладач другої категорії зі спеціальних механічних дисциплін;

Рябко Михайло Миколайович - викладач першої категорії з креслення.

 

Циклова методична комісія хімічно-технологічних дисциплін

ГОЛОВА ЦМК: 

Грицай Ірина Василівна - викладач вищої категорії з хімічної технології неорганічних речовин.

ЧЛЕНИ ЦМК:

Синицька Алла Вікторівна – викладач вищої категорії з дисципліни «процеси та апарати»;

Абрамян Тетяна Володимирівна - викладач вищої категорії з економіки;

Камнєв Микола Миколайович - викладач вищої категорії, викладач-методист зі спеціальних технологічних дисциплін;

Воскресенська Людмила Львівна - викладач вищої категорії, старший викладач з аналітичної хімії.

Циклова методична комісія хімічних дисциплін     

ГОЛОВА ЦМК:  

Камнєва Валентина Борисівна - викладач вищої категорії, викладач-методист зі спеціальних екологічних дисциплін.

ЧЛЕНИ ЦМК:

Петухова Тетяна Анатоліївна - викладач першої категорії з хімії;

Пестрецова Людмила Валеріївна - викладач вищої категорії, викладач-методист зі спеціальних екологічних дисциплін;

Леоневська Ліна Семенівна - викладач першої категорії з хімії;

Токарева Людмила Юріївна - викладач першої категорії з хімії.

 

Циклова методична комісія хімічних дисциплін     

ГОЛОВА ЦМК:

Боєчко Ольга Ігорівна - викладач першої категорії з фізвиховання.

ЧЛЕНИ ЦМК:

Брежнєв Дмитро Олександрович - викладач вищої категорії, викладач-методист з фізвиховання;

Селютін Валерій Федорович - викладач першої категорії, керівник виробничої практики;

Олійник Володимир Васильович - викладач першої категорії з історії;

Кушнір Тетяна Володимирівна - викладач першої категорії з основ медичних знань.

        

        

        

        

        


















Nick Kamnev - 2000-2020 All Rights Reserved