Перше вересня – День знань.

 

Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, теплими привітаннями, свіжістю оновлених навчальних кабінетів і, звичайно, першим дзвоником.

У цей день голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітальні слова i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка.

Новий 2023-2024 навчальний рік розпочинається в умовах війни. Наші відважні збройні сили кують перемогу на фронті, разом з вами в тилу ми робимо усе можливе для цього.

1 вересня 2023 року біля екранів зібралася уся  родина та гості коледжу. Прозвучали позивні, які проголосили про початок святкової  зустрічі, яка в цьому році вже традиційно проводиться онлайн.

Перше вересня – День знань і старту нового навчального року. Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується хоч навіть і маленькою та перемогою.

 Завжди знали, що Україна – найкраща, найрідніша в усьому всесвіті, а українці – мудрі, працьовиті «не ледарі, не лежні», господарі, воїни, захисники. Увесь цивілізований світ щомиті переконується в цьому... Ми повинні завжди пам’ятати про людей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і гинуть сьогодні на нашій землі.

Ці всі люди – справжні герої! Герої не вмирають. Вони завжди будуть в наших серцях. Вся Україна в цей час  вшановує хвилиною мовчання тих, хто віддає своє життя в ім’я світлого майбутнього.


 Директор коледжу, Олексій Котляров звернувся з урочистою промовою та нагадав, що в жорстоких реаліях воєнного стану в Україні перед освітянами стоїть важливе завдання – об‘єднання зусиль педагогічної та громадської спільнот на засадах взаєморозуміння, співробітництва щодо захисту прав та свобод, оволодіння студентами універсальними цінностями та моделями поведінки, які складають основу світової культури і поки Збройні сили України що хвилини боронять нашу країну від загарбника – ми вже сьогодні повині відкривати перед кожним студентом нові можливості, обрії пізнання себе і світу, побажав студентам зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети у житті.

 Перше вересня – це свято віри в майбутнє, бо зерном знань живе Україна! 

Наша дружня  родина коледжу вітала першокурсників, вірячи, що вони стануть гідною зміною й прославлятимуть наш заклад та державу на світових аренах промисловості.

Першокурсників, які опинилися у незвичному світі, серед нових можливостей, нових горизонтів пізнання, окрім директора та гостей, вітав наш майбутній випускник–студент 3-го курсу Лейман Станіслав, голова студкому коледжу, відміник навчання. Кому як не йому краще відомо про те, як жити і знаходити вихід з різних ситуацій навчання.

Свято промайнуло незабутньо, не дуже  яскраво, але урочисто.

Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!


 

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved