Тиждень ЦМК природничих та хіміко-технологічних дисциплін

З 01.05 по 05.05 2023 року проходив тиждень ЦМК  природничих та хіміко -  технологічних дисциплін.

Першого травня  було запропоновано провести конкурс стіннівок з теми: «Хімічна промисловість України» . Активну участь у цьому конкурсі прийняли студенти  груп Т-21-19 та Т-19-19, а група Т-22-19  під керівництвом Топтун В.А. представила презентацію  на тему: «Хімічна промисловість України».

02.05.23 викладачами Грицай І.В. та Абрамян Т.В. була проведена виховна година зі студентами  груп Т-21-19 та Т-20-19 на тему: «Моя країна – Україна».   Мета виховного заходу -  сформувати у студентів уявлення про державність країни; виховати  навички самоаналізу, усвідомлювати  право на вибір власної  поведінки з урахуванням і дотриманням  правових і гуманних засад; підвищувати  національне – патріотичне  виховання молоді.  Під час виховної години студенти  прийняли активну участь у вікторинах « Моя Україна»

Здійснили  онлайн подорож  по  чудових містах України  у вікторині  «Як я знаю Україну».

Під час проведення вікторини студенти  побачили, яка красива, квітуча наша країна. Але, де б  кожний з нас не перебував, все рівно рідним  йому буде лише  своє місто, своє село, селище - бо то є рідний дім.

         Конкурс «Закінчити прислів’я»  був завершальним.  Зі студентами пригадали багато  прислів’їв про Україну. Але прислів’я  «За рідний край життя віддай» особливо  проникло  в серці кожного, бо зараз в Україні  вже понад 12 місяців йде війна.


03.05.23 року  Котлярова О.А провела виховну годину  для студентів груп Т-21-19 та Ф-20-19 з теми « Видатні жінки - програмісти». Основною метою даного  заходу було підвищення самооцінки жінок, прагнення досягти результатів у науці. Жінка – вона не лише домогосподарка, вона здатна реалізувати себе у науці.  Студенти дізналися, що першою жінкою – програмістом  вважають українку  - Катерину Ющенко. На заході були присутні викладачі: Котляров О.В., Камнєв М.М., Грицай І.В.

04.05.23 року  Грицай І.В. провела зі студентами  груп Т-21-19 та Т-19-19 конкурс «Технік - лаборант, 2023». На заході були присутні: Камнєв М.М., Токарева Л.Ю.

Мета заходу:  - закріпити знання, отримані на заняттях з аналітичної хімії, технічного аналізу та спеціальних технологічних дисциплін;

- привити навички змагання;

- формувати професійний інтерес;

- розвивати вміння оцінювати ситуацію та оперативно приймати правильне рішення;

         Захід пройшов в теплій, дружній обстановці. Під час проведення заходу студенти активно приймали участь у конкурсах. Особливу активність показали студенти груп  Т-19-19 Невмирич З., Макаров В., Федькова С. Серед студентів  групи Т-21-19 – Гнилицький С. та Ляскавка В.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved