Революція Гідності: як це було

   Урочисті, інформаційно-просвітницькі заходи до Дня Гідності та Свободи у 2022 році у Слов’янському хіміко-механічному технікумі проводяться в дистанційному форматі. У цих заходах беруть участь викладачі та студенти 1 – 4 курсів.

 

 Метою вказаних заходів було:

-         утвердження ідеалів свободи і демократії,

-         збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття,

-         віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

 

     Студенти групи Ф-21-19 і Ф-22-19 взяли участь у заході «Революція Гідності: як це було». Під час презентації згадали хроніку найважливіших подій. З викладачем історії України Соловар В.В. обговорили роль молоді, студентства в цих подіях. Вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв Небесної Сотні, серед яких і шість мешканців Донеччини.

Виховну годину провела класний керівник Петухова Т.А. у групі Ф-22-11. Студенти підготували виступи-презентації про революційні події новітньої історії України та обговорили питання «Чому свобода є життєвим вибором молоді?».Студенти групи Т-19-19 (класний керівник Токарева Л.Ю.) взяли участь у конференції з теми «Прийняло небо, лишивши списки...», на якій обговорили проблеми співвідношення свободи людини та соціальної відповідальності.  

Молодь зробила висновки, що свободаце здатність людини вільно визначати підстави своїх дій і відповідно реалізувати себе.Студенти групи М-22-19 (класний керівник Філіпенко А.В.) були учасниками круглого столу «Вільні творити майбутнє». Вони обговорили питання «Що таке людська й особиста гідність?»,  «Що означає бути гідною людиною?». Викладач акцентував увагу студентів на сутності гідності як етичного та психологічного поняття, що фіксує уявлення про цінність особистості людини. Почуття особистої гідності – основна одиниця виміру існування людини, за допомогою якої оцінюється все те, що відбувається у житті. Особисту гідність людина формує сама шляхом збагачення духовного світу, набуттям особистих досягнень.


    Класний керівник Камнєв М.М. і студенти групи Е-20-19 підготувили усні повідомлення; перегляд відеоматеріалів щодо студентської Революції на граніті, Революції Гідності; викладач запропонував студентам заповнити анкети зворотнього зв'язку у вигляді гугл-форм.

 

    Зараз ідуть гарячі бої між російськими агресорами та українськими військами на Донеччині. Спільна думка учасників виховних заходів: тільки разом, при підтримці всього цивілізованого світу, українці вистоять і переможуть у цій війні, як здобули перемогу і зберегли державність учасники Революції Гідності.Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved