Конкурс «Один день із життя студента»

  

 3 1 по 15 листопада 2022 року у Слов‘янському хіміко-механічному технікумі Студентським комітетом Ради організовано конкурс відеороликів «Один день із життя студента». Серед найбільш талановитої та активної молоді технікуму у 7 номінаціях було визначено найкращих, які показали свій один день та свої досягнення і прагнення невпинного розвитку.

      Конкурс проходив у щирій і добрій, хоч і дуже змагальній атмосфері. Як би складно не було, всупереч усім труднощам, Студкомітет завжди попереду, завжди кличе модернізувати й інноватувати світ і сам показує гідний приклад! Підсумовуючи висновки журі, було обрано кращих з кращих груп студентів СХМТ.

     Найталановитіша, найпрацьовитіша, найкреативніша та ще багато «най-» молодь змагалась, щоб визначились кращі. І ось, студентські дипломи знайшли своїх володарів. Змагалися у 7 номінаціях, а найгарячіше суперництво пройшло 14-15 листопада.

     Хто удостоївся головних перемог в конкурсі:

-         студенти групи Ф-20-29 за перемогу в конкурсі за номінацією «Корисні вітання сучасному студенту»;
-         студенти групи Ф-22-11 за перемогу в конкурсі за номінацією «Винахідливість та творчий пошук»;


-         студенти групи Ф-20-19 за перемогу в конкурсі за номінацією «Формування образу сучасного студента»;-         студенти групи Е-21-19 за перемогу в конкурсі за номінацією «За оптимістичні погляди на майбутнє»;
-         студенти групи М-20-19 за перемогу в конкурсі за номінацією «Комплексний підхід у відображенні теми»;
-         студенти групи Ф-22-19 за перемогу в конкурсі за номінацією «Витонченість виконання та майстерність»;
-         студенти групи Ф-21-29  та  Т-21-19 за перемогу в конкурсі за номінацією «Креативний розклад життя студентів».


         Студентська Рада   щиро дякує всім учасникам конкурсу, окрема подяка адміністрації і викладачам СХМТ.

Вітаємо усіх переможців! Продовжуйте брати найактивнішу участь у різноманітних студентських проєктах, втілювати найпрогресивніші ідеї в життя та завжди перемагати будь-які труднощі!

Вітаємо всіх студентів з МІЖНАРОДНИМ  ДНЕМ СТУДЕНТА!

 Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved