Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day" в Україні

 

З метою поліпшення екологічної ситуації України, Слов’янський хіміко-механічний технікум приєднався до щорічної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою території, яка відбулася 18 вересня о 10 годині.

 Адміністрація Слов’янського хіміко-механічного технікуму висловлює свою повагу та щиро дякує працівникам та викладачам, студентам за активну участь у міжнародній акції Всесвітнього дня прибирання «Word Cleanup day» в Україні.

 


Прибирання пройшло по всій території технікуму з дотриманням карантинних норм та обмежень. Локації прибирання охопили вулицю Толстого, Центральну, Шовковичну та територію технікуму. Також локаціями були колективні прибирання з сім’єю, друзями чи колегами території біля своїх будинків.


 
 


 Метою акції є порятунок планети від сміття та формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля. 
Також студенти прийняли участь у прибирання сміття уздовж лівого та правого берегів річки Казений Торець в районі автомобільного мосту в межах міста Слов'янськ, з метою попередження забруднення побутовими відходами річки Казений Торець, притоки Сіверського Дінця.
Після прибирання зібране сміття було знесено до найближчих сміттєвих баків. За можливості відсортовано і здано до найближчих пунктів прийому вторинної сировини.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved