Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам.

Можливості інформаційних технологій сьогодні сягнули так далеко, як не заглядали навіть наукові фантасти. Але книги залишаються і ще довго залишатимуться великим надбанням культури. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє .

«У ХХІ столітті неграмотні не ті, хто не вміє читати і писати, а ті, хто не вміє вчитися, а ще - забувати те, чого навчився, й перевчатися», - стверджує Елвін Тоффлер, американський соціолог та футуролог.

Щорічно на нашій планеті зникають деякі види тварин і рослин. Чи може трапитися, що одного разу з нашого життя зникне такий культурний феномен, як книга? Чи вона завжди буде з нами? Все можливо...але значення книги в житті людини неоціненне. Якщо не читати, ніколи не дізнаєшся ні про Гомера, ні про Пушкіна, ні про Шевченка. А якщо людина не знає про геніїв, то навряд чи можна її охарактеризувати як людину розвинену.

У бібліотеці технікуму до Дня бібліотекаря запропонована користувачам книжкова виставка «Що пишуть і читають у 21 столітті» користувачі нашої бібліотеки.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved