Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Всесвітній день навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня, є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища.
До цього святи ми маємо пряме відношення, бо у нас в технікумі навчаються майбутні екологи — студенти спеціальності 101 Екологія.
Вперше спеціальність «Прикладна екологія» була відкрита в нашому навчальному закладі у 1993 році та мала величезний конкурс на одне місце. Перший випуск групи екологів «прискоренних» дуже успішно відбувся через три роки: студенти цієї групи здали успішно державні іспити, а один — взагалі з оцінкою «відмінно» у 28 студентів з 28 у групі!
З того часу якість підготовки студентів була завжди у пріоритеті викладацького складу та керівництва технікуму. Про це свідчать місця роботи та посади наших випускників: відділ екології Слов’янської міської ради, начальники лабораторій міськводоканалів, підприємств в Україні та за її межами. Із БУВР у нас дуже теплі відношення як однодумців стосовно відношення до водних ресурсів, але також тому, що там відбувається «зростання» професійних навичок та становлення як спеціалістів-екологів багатьох наших випускників.
Паралельно з отриманням знань та навичок наші студенти завжди були за-початківцями багатьох екологічних заходів, конкурсів, приймали активну участь у роботі регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних екологічних конференціях, весняних толоках та ін. Найбільш небайдужі до збереження природи студенти об’єднувалися у громадські молодіжні організації: «Торнадо» у 90-х та теперішню ГО «ЕкоСлов’янськ».
Не поступаються випускникам сучасні наші студенти спеціальності Екологія.
Основними активістами є студенти групи Е-16-19, яких підтримують наші викладачі та опікується усіма екологічними справами директор технікуму Котляров О.В.
Нехай цей день принесе нам відмінний настрій, оптимізм і сили для добрих справ! Міцного здоров'я, звершення всіх задуманих планів і простого людського щастя!
Нехай завжди буде гармонія між людьми і природою!
Голова ЦМК хімічних дисциплін В. Камнєва

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved