ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ НА БАЗІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (9 КЛ)


ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ
НА БАЗІ 
БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (9 КЛ)!

ПРИЙОМ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ         30 червня - 13 липня


ВСТУПНІ ІСПИТИ:
 1.   українська мова;
 2.   хімія (для спеціальностей 161 Хімічні технології та інженерія,  226 Фармація, промислова фармація) 

або  математика (для спеціальностей 101 Екологія, 133 Галузеве машинобудування)

Перелік документів для вступу:
До заяви у паперовій формі вступник подає:
 1. Оригінал і 2 копії Свідоцтва про базову загальну освіту з додатком;
 2. Копію паспорта чи свідоцтва про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта) ;
 3. 2 копії Витягу з реєстру про прописку (при наявності ІD-картки)
 4. Копію довідки присвоєння  ідентифікаційного коду;
 5.  За наявності інвалідності – медичну довідку;
 6. Військово-облікові документи;
 7. Копії документів, що засвідчують підстави для отримання спеціальних умов
 8. 4 кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
 9. прозору папку-швидкозшивач, 10 файлів, 10 аркушів А4, 2 зошити (клітинка і лінія), 1 конверт з маркою по Україні.


ОСОБЛИВОСТІ ПОДАННЯ ЗАЯВ У 2020 РОЦІ:
Подання заяв в паперовій формі  може здійснюватись шляхом надсилання заповнених заяв у встановлені терміни на електронну адресу Приймальної комісії закладу post@cxmt.org. У такому випадку заяву в паперовій формі вступник подає особисто до приймальної комісії закладу освіти в день першого іспиту до його початку.

Телефон приймальної комісії: 050-60-33-449
ОСОБЛИВОСТІ ПОДАННЯ ОРИГІНАЛІВ ДОКУМЕНТІВ У 2020 р  НА БЮДЖЕТ:
Подання оригіналів необхідних документів для зарахування на бюджет може здійснюватися шляхом надсилання їх засобами поштового зв’язку в визначені терміни, з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії закладу (84100 вул. Центральна (колишня К.Маркса), 41, м. Слов’янськ Донецької області, Україна). Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті. У такому випадку  договір про навчання між закладом освіти та вступником укладається впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.
Подання оригіналів необхідних документів для зарахування на бюджет може здійснюватися шляхом надсилання їх сканованих копій з накладанням кваліфікованого електронного підпису вступника на електронну адресу Приймальної комісії закладу post@cxmt.org, в визначені терміни.  У такому випадку  надання оригіналів необхідних документів та укладання договору про навчання між закладом освіти та вступником (за участі батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) укладається впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.

ОСОБЛИВОСТІ ПОДАННЯ ОРИГІНАЛІВ ДОКУМЕНТІВ У 2020 р       НА КОНТРАКТ:
Зарахування на навчання на контракт може проводитись на підставі поданих вступниками копій  необхідних документів шляхом надсилання їх засобами поштового зв’язку з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії закладу(84100 вул. Центральна (колишня К.Маркса), 41, м. Слов’янськ Донецької області, Україна), або засобами електронного зв’язку, з накладанням кваліфікованого електронного підпису вступника, на електронну адресу Приймальної комісії закладу post@cxmt.org, в  визначені  терміни. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті. У такому випадку  договір про навчання між закладом фахової перед вищої освіти та вступником (за участі батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) та договору між закладом освіти та фізичною(юридичною) особою, яка замовляє платну освітню послугу для себе або іншої особи, здійснюється впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.

Телефон приймальної комісії: 050-60-33-449


Nick Kamnev - 2000-2020 All Rights Reserved