Святкові пригоди Логвиненко Лади у День Святого Миколая

Прокинулася я, як зазвичай, в гуртожитку і навіть не сподівалася на подаруночок від Миколая в цей казковий день. Уже який рік поспіль він не заходить до мене у гості, не дивлячись на гарну поведінку протягом року. Але саме сьогодні сталася дивина: я отримала свій солодкий подарунок!
З гарним настроєм я пішла до технікуму, звідки з друзями відправились до центру реабілітації дітей, для привітання діточок подарунками від студентів СХМТ. 
Голова студентського комітету Цівковська Вероніка привітала дітей святковим віршем:
Миколай Святий приходить
Щастя в кожен дім приводить.
Хай здійсняться всі бажання,
Мрії всі та сподівання!
Цей Святий творить дива,
Хай радіє дітвора.
Всі нехай будуть здорові,
Життя в мирі та любові!
а Півень Мілена, Мороз Діана та я заспівали пісню про Миколая. Діти були дуже раді прийняти наші вітання. Вони також співали й танцювали на честь свята.
Після цього я відправилася на Соборну площу, де взяла участь у відкритті міської новорічної ялинки. Все пройшло дуже добре, хоча й були деякі технічні негаразди. Мене похвалили за професіоналізм та старанність, отримала масу задоволення та багато позитивних, яскравих емоцій. Я виконувала роль Зимоньки-зими, а моя подруга Мілена була Ялинкою. Також з нами виступав Влад Седих, він грав Сніговика, інші студенти нашого технікуму веселили діточок на площі в костюмах казкових героїв.
  
  
На цьому святі я познайомилась з багатьма людьми, знайшла нових друзів з інших навчальних закладів.
Дуже втомлена, я пішла до гуртожитку, відпочила, підготувалася до занять на завтра і відправилася до актової зали гуртожитку: там відбувся захід, присвячений дню Святого Миколая. Ми брали участь у різних конкурсах, за що отримали солодкі призи. Також ми з Сонею Рогоцькою заспівали новорічних пісень. Після цього відбулася святкова дискотека.
Це був дуже насичений день. Мені він запам’ятається надовго!

Студентка групи Ф-18-29, Логвиненко Лада

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved