Новорічний еко-декор

Шановні колеги та студенти! Прийміть найкращі вітання з нагоди Нового року 2020 та Різдва Христового! Від щирого серця бажаємо вам та колективу міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай Рік новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі, везіння!
Новий рік і Різдво без ялинки – це не свято. Бо лісова красуня (хай навіть і не жива) вдома – це не просто традиція, це головний символ Нового року, і  саме з процесу прикрашання ялинки починається новорічно-різдвяний період. То ж не затягуйте з ним. Звичайно, якщо новорічна ялинка штучна або жива хвойна рослина (росте у вашому саду), то декорована вона порадує вашу сім’ю якнайдовше.
Новорічний декор дуже часто використовує образ ялинки у своїх композиціях. Не дивно, адже саме вона – королева свята, і навколо неї, в прямому і переносному значенні, крутиться весь новорічний процес. На Новий рік та Різдво прийнято робити ялинки з чого завгодно – шишок, паперу, кори дерева, мотузки…
Ялинка з обгортки для квітів
Більш нескладний варіант зробити каркас з непотрібного картону, на який зручно буде прикріпити яскраву обгортку для квітів.
Ялинка з обгортки для квітів
Ялинка з макаронних виробів
Яскрава ялинка, яку можна прикрасити маленькими іграшками, яка в буквальному сенсі слова вийшла з лісу.
Ялинка зі штучних макаронних виробів
Ялинка з гофрованого паперу
Зробити таку красу простіше простого, а виглядає вона дуже затишно і ефектно.
Ялинка з гофрованого паперу
Ялинка з газетної лози
Ще один милий і домашній варіант для тих, хто любить рукоділля.
Ялинка з газетної лози
Ялинки з газетних конусів
Нескладна у виконанні ялинка, бюджетний варіант.

Ялинки з газетних конусів
Різдвяний вінок з різних порід шишок
Мінімалістичне і витончене рішення. Великий плюс такий вінок можна прикрасити маленькими іграшками. Навіть у місті, де ростуть декоративні різні сорти ялинки, які мають різні шишки, можна зробити маленький шедевр.
Різдвяний вінок з різних порід шишок

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved