Конкурс краси «Міс СХМТ - 2019». Краса, грація і талант

У Слов'янському хіміко-механічному технікумі 24 жовтня пройшло грандіозне, яскраве свято краси і таланту серед студентської молоді навчального закладу.
Це традиційне свято, яке об'єднує навколо себе поціновувачів краси, грації та таланту, в якому цього року взяли участь 7 студенток технікуму, проводиться вже кілька років поспіль, і користується незмінним інтересом у студентів навчального закладу.

Серед численних конкурсів і виходів були цікаві і епатажні номери, де блищали своїми талантами юні красуні - пісні, танці, декларування віршів, виходи в різних вбраннях.
З великим задоволенням за програмою конкурсу спостерігали глядачі і вимогливе журі, яке і визначило переможниць.
В результаті голосування "Міс СХМТ 2019" стала студентка технікуму Сидельникова Карина. Звання віце-міс отримала Рогоцька Софія. Переможцям вручили квіти, сертифікати та подарунки від  директора технікуму, профспілкового комітету навчального закладу, спонсорів і меценатів.
Адміністрація технікуму щиро вдячна за допомогу і підтримку в організації свята молодості, краси та таланту "Міс СХМТ - 2019" наступним спонсорам:
- Едуарду Борисовичу Кожелупенку - редактору Інтернет виданню "Діловий Слов'янськ"  Асоціації підприємств Ділового сприяння м.Слов'янська;
- Алієву Олександру Юрійовичу - директору кіно-комплексу 3D кінотеатру "Сапфир";
- Шуткевичу Олександру Петровичу - голові наглядової ради ВАТ "Комплексний центр";
- Новіку Івану - арт-директору розважального центру ''TALER''.

Звання Міс глядацьких симпатій отримала Шемігон Наталія, а Міс Інтернет - Пермінова Софія.
Ми вітаємо переможців і учасниць конкурсу краси, грації та таланту з цією подією! Нехай краса рятує світ!


Всі фото з заходу можна переглянути тут

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved