ДОБРОНОСОВ ВАЛЕНТИН ФЕДОРОВИЧ

Народився 10 жовтня 1940 року в м. Слов’янську. У 1962 році закінчив фізико-математичний інститут у м. Слов’янську. Працював у Слов’янському технікумі залізничного транспорту. З вересня 1977 року почав викладати електротехніку в Слов’янському хіміко-механічному технікумі, а з січня 1980 року по 1996 рік обіймав посаду директора технікуму.
Із подякою Валентин Федорович згадує своїх колег, які допомагали йому в роботі: Долженко Н.А. (викладач хімії), Щербак Н.А. (викладач теханалізу), Самойленко С.П. (викладач автоматики), Сорочан А.Н. (викладач аналітичної хімії), Іоффе Й.Л. (викладач процесів і апаратів).
Часи роботи В.Ф. Доброносова співпали з навчанням в технікумі іноземних студентів з Америки, Латинської Америки, Африки, Азії, Ірану та Іраку. Валентин Федорович згадує, що вчились вони добре, були старанні, наполегливі.  
За роки його роботи на посаді директора оснащувався новий корпус лабораторним обладнанням та новими меблями, продуктивно працювали навчально-виробничі майстерні, в міських змаганнях технікум посідав призові місця. 
В наш час Валентин Федорович знаходиться на заслуженому відпочинку, близько трьох років займається фотографією та обробкою фото сучасними комп’ютерними програмами. Його фотороботи можна побачити на сайті «Фотострана» під творчим ім’ям Валентин Новиков.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved