Пахомова Галина Борисівна

Народилася 18 вересня 1947 року в Дніпропетровській області. Закінчила Слов'янську середню школу №4, після успішного закінчення школи вступила до Харьківського педагогічного інституту ім.Сковороди у 1966 році. 
У 1972 закінчивши навчання, була направлена до середньої школи с.Прелесне на посаду заступника директора з виховної роботи, де і пропрацювала 5 років.
З 1979 року розпочалася трудова діяльність у стінах Слов'янського хіміко-механічного технікуму, де опинилася серед таких корифеїв, як Микола Полікарпович Савченко, Лариса Миколаївна Шерлаїмова, Людмила Андріївна Щербак... Молода методист ніяковіла і губилася від однієї думки про те, що їй доводиться працювати з такими професіоналами, хвилювалася і змушувала себе "підтягуватися" до їх рівня. Саме вони стали головними наставниками, учителями, провідниками в світ професійного навчання.
Посада методиста змінилася на більш відповідальну — завідуючу іноземним відділенням. Це був дуже складний та водночас цікавий період у професійній діяльності. Головне, чого навчив досвід роботи з іноземцями: з повагою ставитися до різних культур, віросповідань та політичних поглядів різних країн.
З 2004 року Пахомова Галина Борисівна є заступником директора з виховної роботи. Позаду багато досягнень, у планах — ще більше роботи. Але незмінним залишалося одне — місце їх реалізації -рідний Слов'янський хіміко-механічний технікум.
Стаж роботи у Слов'янському хіміко-механічному технікумі складає 37 років (з 1979 по 2016 рік)

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved