Пахомов Олександр Васильович

Народився 17 серпня 1912 року в м. Слов'янську.
У 1940 році закінчив Київський індустріальний інститут за спеціальністю "Обробка металів тиском і кувально штампувальне виробництво". Працював на Серпухівському мотоциклетному заводі, звідки пішов до армії. Пройшов усю Велику Вітчизняну війну. Нагороджений медалями та ор
денами, був поранений. Після шпиталю повернувся до Слов*янська.
У 1946 році він був прийнятий на посаду викладача в Слов*янський хіміко-механічний технікум.
У 1969 році призначений директором технікуму. Вніс у педагогічний колектив струмінь творчості та ентузіазму. Багато уваги приділяв зміцненню матеріально-технічної бази технікуму: був збудований новий учбовий корпус на 600 місць, лабораторний корпус, вдосконалено навчальні майстерні. Була створена склодувна майстерня на вісім робочих місць.
Серед його вихованців колишній директор содового комбінату В.Панасенко, інженер — Г.Мануйленко, ініціативні керівники ділянок комбінату В.Вариченко, А.Клімченко. Ю.Рубан — механік вапняного цеху №2 та інші.
За довголітню бездоганну працю та вагомий внесок у розвиток освіти Пахомов О.В. нагороджений Грамотами кабінета міністрів хімічної промисловості, численними грамотами міського та обласного відділів освіти.
Стаж його роботи в Слов*янському хіміко-механічному технікумі склав 36 років.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved