Зустріч випускників у СХМТ - 2019

Слов'янський хіміко-механічний технікум найстаріший навчальний заклад Слов'янська. Його випускники різних років 25 травня зібралися тут на щорічну зустріч.
Найстаршим на святі був випускник 1964 року, а найчисельнішою стала ювілейна група випускників 1969 року! Рівно 50 років тому вони отримали дипломи технікуму і роз'їхалися по містах і селах неосяжного СРСР.
Різні долі, різні трудові шляху. Але одне ріднить безсумнівно всіх - незабутній, що дав путівку в життя, технікум. Напевно тому настільки теплими словами всі, хто побував на сцені актової зали, згадували викладачів, курйозні історії студентського життя, однокашників і друзів.
Директор технікуму Олексій Котляров подякував усім, хто не забув навчальний заклад і прийшов сюди в гості, привітав студентів, гостей і викладачів з наступаючим днем хіміка.
Відвідали "хімдим" (як ласкаво його називають багато випускників і нинішні студенти) і знані гості. Керівник громадської організацією «Сіверський Донець - відродження", заступник голови Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Віктор Єгорович Антоненко (також випускник СХМТ). Він розповів про свій трудовий шлях, початок якому поклав саме цей технікум. Молодь і студенти підготували запальний танок, а дует "Слов'яни" виконав свої популярні пісні і навіть прочитали вірші, спеціально присвячені технікуму. Ось таким був суботній день в СХМТ. Лірика, спогади, добрі побажання. Що потрібно ще, щоб по хвилі пам'яті повернутися в свої 19 років?
Більше фото тут

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved