Вплив сучасних технологій на формування особистості

Формування особистості – це складний та довготривалий процес, який супроводжує індивіда усе його життя: змінюючи смаки, мрії, сподівання, ступінь довіри, натхнення, коло друзів та близьких людей, погляди на життя.
На сьогоднішній момент часу на цей процес тотальний вплив чинять новітні техніки та технології, а особливо різноманітні гаджети: телефони, смартфони, планшети та ін.
За даними американських досліджень середньостатистична людина відкриває смартфон понад 150 разів. І це лише за один день. Тому, навряд чи когось здивує, що серед студентів  поширюється залежність від гаджетів.
З метою профілактики комп’ютерної та Інтернет залежності  з студентами групи М-16-19 класним керівником А.В.Філіпенко було проведено виховний захід, на якому присутні ознайомилися з негативним та позитивним впливом гаджетів на життя людини. Адже заборонити індивіду вивчати сучасні технології - це значить відірвати її від реальності, не дати можливості розвиватися нарівні з однолітками.
Студенти змогли пройти тести, аби визначити рівень свого психологічного стану та відношення до власних телефонів та інш. сучасних пристроїв одержання інформації з мережі.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved