Антоненко Віктор Єгорович

Антоненко В.Є. народився 8 вересня 1943 році у м. Слов’янську, закінчив Слов’янський хіміко-механічний технікум у 1962р, живе і працює у рідному місті.
З 1961 по 1977 рр. – працював на Слов’янському содовому комбінаті, з 1977 року і по теперішній час працює – в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів, з них 40 років на посаді начальника Сіверсько-Донецького БУВР – структурного підрозділу Держводагентства України із зоною діяльності в межах трьох областей – Харківської, Донецької і Луганської.

За ініціативи й безпосередньої участі Антоненка В.Є. багато років поспіль проводить масові заходи екологічно-патріотичного виховання дітей та молоді Слов’янська: толоки з благоустрою берегів річок, виховні години у бібліотеках і навчальних закладах, екскурсії до басейнової лабораторії.
За багаторічну сумлінну працю Антоненко В.Є. нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня», відзнаками Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України, облдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, йому присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Рішенням Слов’янської міської ради від 23.08.2017 № 3-ХХХ-7 за особистий вагомий внесок у діяльність по збереженню, раціональному використанню та відновленню водних ресурсів Східної України, плідну краєзнавчу діяльність та активне патріотичне і екологічне виховання молоді Слов’янська 09.09.2017 Антоненку В.Є. присвоєно звання «Почесний громадянин міста Слов’янська».


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved