Головні цінності суспільства


Головні цінності суспільства - життя і здоров’я людини. В умовах ускладнення життя, міжособистісних зв’язків і стосунків досить актуальними є пропаганда здорового способу життя, виховання здорового молодого покоління.
З цією метою та метою формування законослухняної поведінки студентів в гуртожитку СХМТ вихователем Власенко А.А. була проведена профілактична бесіда «Протиправні дії неповнолітніх та повнолітніх осіб в громадських місцях та адміністративна відповідальність за порушення чинного законодавства», «Профілактика шкідливих звичок».

В ході бесіди з'ясували заборонені місця для тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв, адміністративну відповідальність неповнолітніх та повнолітніх осіб за порушення чинного законодавства. Студенти Носко А. та Чайка Д. підготували доповіді та розглянули статті 173. Дрібне хуліганство; 175-1. Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях; 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді; 24-1 Заходи впливу, що застосовуються до неповнолітніх у віці 16-18 років КУпАП.
Підводячи підсумок зазначимо, що попередження адміністративних правопорушень, які вчинюються неповнолітніми, є гуманним, дієвим та найбільш ефективним способом скорочення кількості адміністративних проступків, оскільки воно пов’язане з такими заходами з боку держави і суспільства, які спрямовані не лише на виявлення і усунення причин та умов, що сприяють правопорушенням, а й на утримування неповнолітнього від їх вчинення, припинення правопорушень та притягнення їх до відповідальності.
Здоров’я – це в першу чергу, спосіб життя людини. Це той стиль, який вона вибирає для себе, і саме він визначає, досягне людина благополуччя чи ні.
Тож, шануймо себе та своє здоров'я!

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved