Чеха Ганна Василівна

Народилася 26 липня 1945 року в м.Кіровабаді Азербайджанської РСР. Шкільне навчання розпочала у Харкові, а завершила у 1962 році у м.Краматорськ. Цього ж року вступила до Московського інституту тонкої хімічної технології ім.М. Ломоносова на факультет «Технологія гуми». По завершенні навчання працювала лаборантом навчально-виробничих майстерень Слов′янського хіміко-механічного технікуму, а з 1 вересня 1968 року – викладачем технікуму.

За 42 роки безперервної роботи Г.В. Чеха пройшла шлях від викладача, голови циклової комісії, завідуючої відділенням до заступника директора з навчальної роботи. На посаді заступника директора працювала протягом 26 років.
Ганна Василівна володіє глибокими науковими і методичними знаннями, високим рівнем педагогічної майстерності. За період своєї роботи розробила навчально-методичні комплекси спеціальних дисциплін, освітньо-професійні програми і стандарти освіти, кілька поколінь навчальних планів усіх спеціальностей. Має кваліфікацію спеціаліста вищої категорії та педагогічне звання викладача-методиста, є наставником викладачів. За довголітню сумлінну працю була нагороджена нагрудними знаками «Відмінник середньої спеціальної освіти» та «Відмінник освіти України», медаллю А.С. Макаренка, Донецької обласної держадміністрації та адміністрації Слов′янського хіміко-механічного технікуму.
Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved