Круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів 2019

В конференц-залі Сіверсько-Донецького БУВР 22 березня відбулося засідання круглого столу до Всесвітнього дня водних ресурсів, в якому прийняли активну участь представники нашого технікуму – студенти-переможці конкурсу творчих робіт «Сіверський Донець – очима молоді», керівник їх робіт Камнєва В.Б. та директор СХМТ Котляров О.В.

Запрошені прослухали доповіді начальника БУВР Трофанчука С.І., робітників басейнового управління про розробки управління річковим басейном, керівників екологічних служб міста, обласного департаменту екології, громадських екологічних організацій та презентації робіт, що посіли призові міста у конкурсі. 
 Роботу «Сіверський Донець як джерело водопостачання» представляв студент групи Е-16-19 Блінов Даніїл. Закінчилося засідання пізнавальною екскурсією до басейнової лабораторії моніторингу вод та ґрунтів, де наші студенти самостійно провели експрес-аналіз річкової води за показниками: рН, залишковий хлор, нітратна група та спостерігали роботу на нових сучасних приладах, які отримало басейнове управління за проектом ОБСЄ.
 
Камнєва В.Б. - методист,
викладач вищої категорії Слов'янського хіміко-механічного технікуму 

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved