Мобільна бригада соціально-психологічної служби провела зустрічі зі студентами СХМТ

Вміння відстоювати особистісні кордони – важлива частина захисту від будь-якого насильства. Чи знає про це сучасна молодь? Знає! Завдяки спеціалістам мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м. Слов’янська, студенти груп Е1719, М1719 та Ф1619 взяли участь у тренінгу «Як казати «Ні» у ризикованих ситуаціях». 30 січня на психологічному заході молодь познайомилася з поняттями «насильство» та« особистісні кордони», а також отримала інформацію, що потрібно робити при зазнаному насильстві. Учасники тренінгу активно працювали та закріпляли отримані знання за допомогою комунікативних вправ та арт-терапевтичних технік. 
Зворотній зв’язок від студентів був позитивним, а саме, молодь зазначила про важливість отримувати інформацію у неформальних заходах.
Про що мріє сучасна молодь? Звісно ж про щире кохання та ідеальні стосунки. Але ж чи існують вони? Саме про це розмовляли спеціалісти мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м. Слов’янська зі студентами групи Ф-16-19 Слов’янського хіміко-механічного технікуму. Тренінг «Безпечні стосунки. Від знайомства до кохання» дав змогу подискутувати на актуальну молодіжну тему та розібрати питання «Що таке безпечні стосунки?» «Як довіряти партнеру?» «Чи існують ідеальні стосунки?». Звісно, чим доросліше студенти, тим більш тем для обговорювання, тож питання інтимних стосунків ми теж не залишили в стороні. Навіть самі учасники тренінгу зазначили, що сексуальне виховання – запорука розвитку здорової молоді. Через велику зацікавленість та активність молоді, час промайнув дуже швидко, але продуктивність зустрічі досить помітна.


Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved