СХМТ вручив дипломи першим випускникам 2019 року


8 лютого колектив викладачів технікуму, на чолі з директором Котляровим О.В., та студентів групи К-15-19 з класним керівником Токарєвою Л.Ю. зібралися з нагоди особливого свята. Свята, що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство  і юність.  Це свято зібрало разом нашу дружну родину.
Навчання в технікумі - невелика відстань в житті людини, але яка вона об'ємна! Незчулись, як за плечима залишилося дитинство, а на видноколі замайоріла юність. Новим змістом наповнились слова: дружба, вірність, совість, честь, любов…
Залишився позаду казково – незвіданий світ пізнання. Попереду яскраве життя. Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів.
Олексій Володимирович привітав випускників: Через усе життя ви пронесете пам’ять про рідний технікум. Сьогодні ви уже не тільки наша гордість, ви – надбання України.
Хай доля ніколи не зраджує вас,
І буде безхмарним життя та красивим,
Щоб юним себе почували весь час,
Здоровим, натхненим і завжди щасливим.
Класний керівник Токарєва Л.Ю. привітала: Дорогі випускники!  Потрудились ви на славу і результат кропіткої праці буде сьогодні у вас в руках. Ці перепустки у самостійне життя є результатом зусиль багатьох років. А ще, мабуть, це символ звільнення від власної скутості. Від опіки дорослих, дитячої певності у своїх силах, а ще знак того, що ти можеш пізнати навколишній світ у всій його повноті і багатогранності.
Завідуюча технологічним відділенням Синицька А.В. вітала випускників:  Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, зітхання, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто сторінку дитячих літ, перед вами чистий аркуш. Заповніть його без помилок, так, як учили вас ваші наставники.
Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї і нехай поруч з вами крокують Віра, Надія і Любов.
В добрий путь випускники 2019 року!
Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved