Юрій Білак "Гуцули у тіні Карпат"

15 січня у стінах Центральної бібліотеки м.Слов’янська відбулась зустріч, знайомство та презентація фото збірки Юрія Білака «Гуцули у тіні Карпат». На захід були запрошені представники навчальних закладів міста, зокрема нашого технікуму в особі бібліотекарів Шевлякової О.М., Михеєвої М.О. та викладача-психолога Чкалова В.В. 
Ця зустріч викликала багато емоцій та роздумів, оскільки її організатори представили видатну людину та вражаючі факти з її біографії.

Юрій Білак – відомий у світі французький фотограф, фотохудожник, актор, танцівник, просто яскрава, енергійна та харизматична особистість. Талановитих і відомих людей у світі багато, але особливість Юрія Білака полягає в тому, що він, хоч і народився у Франції і живе в Парижі, але походить з сім’ї українських емігрантів, що виїхали з України під час ІІ Світової війни. Юрій з дитинства виховувався у дусі української культури, колориту: вивчав українські народні танці, вчив мову, співав пісні. Свою українську автентичність він зберіг і до сьогодні: прекрасно говорить чистою українською мовою, і головне – цікавиться культурою України і небайдужий до її проблем сучасності. Роль Юрія Білака у культурному і політичному житті України сьогодні дуже вагома: він говорить про Україну, він показує нашу країну, презентує та популяризує її у Європі та всьому світі.
На заході гості мали змогу поспілкуватися з діячем та задати свої питання по скап-конференції. Організатори подарували нашому технікуму один з примірників фото збірки «Гуцули у тіні Карпат», які Юрій передав із Франції як подарунок.
Отже, тепер один з екземплярів та частинка творчості Юрія Білака є у нашому технікумі!
Детальніше з біографією та творчістю Юрія Білака можна ознайомитись за посиланням. 
 
  
 


Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved