Святий Миколай завітав до Слов'янського хіміко-механічного технікуму

Викладачі та студенти! Щиро вітаємо Вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї і благополуччя рідній Україні.

Для студентів Слов’янського хіміко-механічного технікуму ранок почався з відвідування дитячого центру соціально-психологічної реабілітації. Вони привітали дітей центру зі святом, бо цей день дуже важливий. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. 
Хай Миколай у вишиванці 
Розбудить подарунком вранці
І принесе у твою хату
Добробут, радості багато,
Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов’ю,
І принесе тобі здоров’я!!!
Святковий концерт і пісні, танці, вірші, солодкі подарунки – дуже цікаво було на великій перерві біля ялинки у холі технікуму. Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи та милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань!


Виховний захід "Я всі брами відчиняю для Святого Миколая" відбувся ввечері 19 грудня у гуртожитку СХМТ. Студенти ознайомилися із особливостями свята Миколая, традиціями рідного краю, звичаями рідної землі, віруваннями, розкривали акторські здібності, показуючі сценки та інші номери художньої самодіяльності. Також було багато цікавих конкурсів та ігор, за які студенти отримали солодкі подарунки.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved