До дня пам'яті жертв голодомору


День пам’яті жертв голодомору. Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Голодомор визнали геноцидом українського народу. Українці й досі пам'ятають страшні роки тотального голоду, в які радянська влада відбирала в українських селян останнє зернятко, худобу, обшукували хати.
Й досі ще живі люди, які пам'ятають ті важкі часи. З болем в очах вони згадують про найгірші моменти життя, згадують, хто як врятувався. Згадують також тих, кому врятуватися так і не вдалося. Голод який надовго в'ївся у їх підсвідомість. Третина населення України традиційно аграрної держави і сьогодні боїться залишитися без їжі.
До цієї дати у читальній залі технікуму було підготовано виставку "Голокост - трагічна сторінка історії", де всі бажаючі могли ознайомитися з інформацієєю про ті страшні події. Окрім цього студентам було пропоновано показ відеохроніки: “Голодомор в Україні” та ”Голод 1933. Моторошний фільм про трагедію українського народу”, “Голод 1932-1933 рік. Виконує Ніна Матвієнко.” 


Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved