Велика різниця по-студентські

15 листопада в КЗ «Центр культури і довкілля м.Слов’янська» відбувся традиційний щорічний фестиваль двійників та студентських пародій  «Велика різниця по-студентські». Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту запросив Слов’янський хіміко-механічний технікум відвідати і прийняти участь у цьому заході з нагоди святкування Міжнародного дня студента. 
Наш навчальний заклад був представлений на фестивалі командою  «Избранные». Це збірна талантів СХМТ, що складається з студентів різних курсів та спеціальностей: Шевченко Діана, Рева Аліна, Живновицька Діана, Жолоб Олександра, Коваленко Юлія, Кулінич Олександра, Антюхов Влад, Бобровський Едуард. Також у команді є єдиний у місті граючий викладач -  Чкалов Віталій Віталійович. «Избранные» виступили дуже вдало, запалили залу своїми яскравими номерами, за що і отримала багато нагород і «Сертифікатів якості».

Напередодні Міжнародного дня студента СХМТ вітає учасників фестивалю та всіх студентів. Бажає наполегливості, терпіння, невичерпного оптимізму, позитиву, життєвої енергії та творчої наснаги.


Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved