Творчий конкурс «Сіверський Донець - очима молоді» 2018

 19 листопада 2018 року в м. Слов'янськ відбулось урочисте нагородження переможців та призерів 12-й конкурсу творчих робіт «Сіверський Донець очима молоді» 2018. 19 листопада 2018 року в м. Слов'янськ відбулось урочисте нагородження переможців та призерів 12-й конкурсу творчих робіт «Сіверський Донець очима молоді» 2018.
Цього року участь у конкурсі узяли 97 навчальних закладів Харківської (10), Донецької (65) та Луганської (22) областей. На конкурс надійшло понад 700 творчих робіт за 6 номінаціями: фотографії; малюнки; дослідницькі роботи; поетичні й прозові твори; відеоролики; агітаційні розробки.
Студенти нашого технікуму надіслали на конкурс 21 роботу.
В номінації «Малюнки» призером стала Іванченко Кристина (Е-15-19, кер. Камнєва В.Б.), в номінації «Фотографія» - Борисова Олександра (кер. Камнєва В.Б.), в номінації «Агітаційні розробки» - Анохіна Аліна (Е-16-19, кер. Кононова М.В.), Могиленець Анастасія (Е-15-19, кер. Камнєва В.Б.).
 Переможцями конкурсу стали:
ІІІ місце в номінації «Малюнки» - Макуха Дмитро (Е-15-19, кер. Боєчко О.І.) «Захід сонця над Дінцем»;
І місце в номінації «Агітаційні розробки» - Могиленець Анастасія (Е-15-19, кер. Камнєва В.Б.) «Все в твоїх руках, малятко!»;
ІІ місце Каніщева Анастасія (кер. Камнєва В.Б.) «Не оскверняй природу!»;
ІІ місце Янченова Євгенія (Е-17-19, кер Кононова М.В.) «Не вбивай красу природи!»;
ІІІ місце Дрига Анастасія (кер. Дашивець О.В.) «Вибір за тобою»;
І місце в номінації «Дослідницькі роботи» - Блінов Данило (Е-16-19, кер. Камнєва В.Б.) «Сіверський Донець як джерело водопостачання».

Вітаємо наших студентів-переможців конкурсу та бажаємо їм нових творчих перемог та досягнень у справі формування у молодого покоління українців активної громадянської позиції з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю.

Камнєва В.Б. - методист,
викладач вищої категорії Слов'янського хіміко-механічного технікуму 


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved