Наші студенти стали U-репортерами

10 жовтня студенти Слов’янського хіміко-механічного технікуму відвідали молодіжний захід, організований молодіжною організацією U-Report, що проходив у стінах Центру культури та навколишнього середовища. 
ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект U-Report. Це - швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань. Тому, чим більше учасників - U-репортерів, тим більше прислухатимуться до їхньої думки. Таким чином, U-Report - це один із найпростіших інструментів, якими молодь може впливати на зміни у важливих сферах суспільного життя.
Студентам у доступній і цікавій формі розповіли, як втілювати свої ідеї в життя і як знаходити для цього інвесторів. Показали презентацію про U-Report, розповіли про її діяльність і значення у сучасному світі, відмітили, що у 35 країнах світу працює понад 3 млн. U-репортерів. 
Наші студенти також приєдналися до цієї організації, зареєструвалися на сайті і будуть приймати активну участь у опитуваннях, що б вплинути на зміни у важливих сферах суспільного життя нашої країни.

Студентка групи Ф-17-19 Токарчик А.

   

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved