Свято мужності і відваги

16 жовтня відбувся святковий захід до Дня захисника України "Свято мужності і відваги".
В гості до студентів технікуму завітав Матвієнко Василь Афанасьєвич - полковник авіації, ветеран Другої Світової війни та його вірна супутниця Нінель Карлівна.

Сьогодні всі зібралися у святковій затишній залі, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму і відзначити свято - День захисника України, привітати всіх, хто носить почесне звання захисника Вітчизни, уособлює всі етапи розвитку нашого славетного війська: тих, хто вів смертельний бій з фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.
Слово було надано гостю Василю Афанасьєвичу. Він розповів про свій важкий життєвий шлях: роки навчання у військовому авіаційному училищі (з 1939р.), воєнні роки (1941-1945рр.) та часи відбудови країни після війни. Студенти зацікавлено та уважно вислухали ветерана і привітали його теплими словами і піснями.
Живіть щасливо довго-довго
На радість всій своїй сім’ї.
Хай буде рівною дорога
На рідній матінці-землі.
Студенти подякували всім тим, хто захищає і бореться за наші долі – це справжні герої, які роблять подвиг в ім'я кожного з нас. Тож нехай припиняться всі суперечки, непорозуміння, конфлікти і хай завжди буде спокій і мир на шляху життя.
Поки лунають постріли, йдуть міждержавні чи внутрішньо державні військові конфлікти, присутні дали обіцянку приєднуватися у цей день до тих людей, які мовчки крокують, підтримуючи найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved