Заняття з правил пожежної безпеки


19 жовтня рятувальники 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели заняття з правил пожежної безпеки в Слов’янському хіміко-механічному технікумі . 
Під час заняття фахівці ДСНС нагадали про основні правила безпеки життєдіяльності в побуті та на робочому місці. Особливу увагу під час профілактичного заходу було приділено алгоритму дій у разі виникнення пожежі, зокрема правилами проведення евакуації на випадок пожеж. Також рятувальники розповіли присутнім про першочергові дії на випадок стрімкого поширення полум’я та сильного задимлення у приміщенні.
Також звернули увагу на загрози притаманні майбутньому опалювальному періоду, адже із зниженням температури повітря все більше людей починають користуватись  електричними обігрівальними приладам, що в свою чергу може призвести до перевантаження електромережі та спровокувати виникнення пожежі.
Окремо співробітники Служби порятунку зупинились на темі вибухонебезпечних предметів. Рятувальники розповіли учасникам заходу першочергові дії при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів, які спеціальні служби слід викликати в такій ситуації.
Після завершення теоретично частини занять рятувальники продемонстрували як правильно користуватися вогнегасниками, адже кожен громадянин повинен знати, як в разі потреби застосовувати вогнегасники та вміти на практиці правильно ними користуватися.

Альона Сокур
 Провідний фахівець відділу запобігання НС

Слов’янського районного управління ДСНС України
у Донецькій областіNick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved