"Козацькі розваги" в Слов'янському хіміко-механічному технікумі

До Дня захисника України у спортивній зал Слов'янського хіміко-меанічного технікуму провели спортивно-патріотичний захід "Козацькі розваги". Метою заходу було розширити кругозір студентів про козацтво, популяризувати фізичну культуру та спорт, сприяти патріотичному вихованню, виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.
14 жовтня відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще і як день українського козацтва. Крім того, ще 14 жовтня відзначають День захисника України.
Показати свої знання з історії козацтва та продемонструвати фізичну міць та силу наважилися нащадки славних козаків команди "Козачата" (1 механіки) та "Браві хлопці" (сбірна).
Хлопці демонстрували свою спритніть, силу та кмітливість у різних конкурсах: "Поїзд", "Майстерний художник", "Конкурс Отаманів", "Наїзник", "Козацька кмітливість", "Перетягування канату", "Влучний стрілець". І хоча перемогу святкувала команда "Браві хлопці", та змагання показали, шо всі хлопці є гідними нащадками славного козацького роду, справжніми козаками.

Більше фото тут 


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved