Економічний форум м.Слов'янська показав перспективи наших випускників


27 вересня студенти і викладачі СХМТ прийняли участь у другому Слов’янському економічному форумі ім. братів Шнуркових. Головною метою заходу стало визначення стану розвитку економіки міста і визначення стратегічного напрямку розвитку міста найближчими роками. 

Асоціація підприємців "Ділове Сприяння" в черговий раз організувала дискусійний майданчик для бізнесу та підприємницької спільноти з тим, щоб з'ясувати основні тенденції розвитку економіки, підняти проблемні питання і запропонувати шляхи вирішення нагальних потреб підприємців, пожвавлення ділової активності в Слов'янську і інше.
 В роботі конференції взяли участь понад 120 підприємців, бізнесменів, викладачі та студенти наукових закладів, академій, університетів, працівників місцевого самоврядування зі Слов'янська, Лиману, Черкаського, Райгородка, Краматорська, Костянтинівки, Сєвєродонецька, Києва та інших населених пунктів.
Найбільш цікавою для нашого закладу освіти стала інформація про підприємства, для яких технікум готує спеціалістів. Створення хімічного індустріального парку може стати гарною перспективою для випускників спеціальності екологія, хімічна та біоінженерія, механічна інженерія. Актуальною стала інформація про керамічні підприємства, включно з організацією "Зевс Кераміка", "СЗВІ", "Керамічні маси Донбасу", "Терра-Кераммаш" та інші підприємства, представники яких обговорили поточний стан галузі в приватному порядку.
Другий економічний форум м. Слов’янська показав, що спеціалісти, яких готує наш технікум, затребувані на сучасному ринку праці. А у майбутньому перспективи наших випускників навіть зростуть, через створення хімічного індустріального парку і розвиток керамічних підприємств.Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved