Зустріч із представником Національної гвардії України

Напередодні Дня захисника України 10 жовтня відбулася зустріч студентів механічного відділення із майором військової частини 3035 Національної гвардії України Євгеном Ігоровичем Цюцьковим.
Він розповів, що військова частина 3035 Національної гвардії України знаходиться в м.Слов’янськ. В частину продовжує прибувати молоде поповнення. Призиву майбутніх гвардійців передувала кропітка робота офіцерів частини у військових комісаріатів різних регіонів.
При відборі юнаків звертали увагу  на їх морально-ділові та психологічні якості, стан здоров'я та рівень фізичної підготовки. Також велике значення мають особисте бажання призовників проходити військову службу на Донбасі.
Найважливішим напрямком діяльності військової частини 3035 є забезпечення громадської  безпеки та боротьба  з правопорушеннями у м. Слов’янську і інших населених пунктах Донецької області.
Після інтенсивної підготовки молоді воїни приступають до стажування у несенні караульно-постової служби з охорони громадського порядку у якості караульних.
Приймаючи до уваги що місто Слов’янськ знаходиться в зоні АТО, гвардійці заступають на службу з вогнепальною зброєю у засобах бронезахисту.
Студенти технікуму дізналися про облаштування військової частини, розпорядок дня бійців національної гвардії, побутові умови, цікавою виявилися інформація, що до лав Національної  гвардії беруть і дівчат, які на рівні із хлопцями навчаються військовій справі і несуть службу.
Закінчилася зустріч словами вдячності представникам Національної гвардії і вітаннями з Днем захисника України:

Щиро вітаємо Вас із Днем захисника України!
Це свято символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.
Нехай Ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань.
Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved