Тиждень фармацевтичних дисциплін в СХМТ

У Слов’янському хіміко-механічному технікумі цими днями проводився тиждень фармацевтичних дисциплін під гаслом «Здорова нація - красива нація».
Відкриття  тижня Фармації 17 вересня розпочалося з  Конкурсу стіннівок серед груп фармацевтичного відділення «Реклама безрецептурного препарату», в якому прийняли участь всі групи фармацевтичного відділення СХМТ.

Всі роботи були відзначені номінаціями:
  • «Рецепти позитиву» - гр. Ф-16-19;
  • «Літературна майстерність» - гр. Ф-18-29;
  • «Художня майстерність» - гр. Ф-17-29;
  • «Аптека майбутнього» - гр. Ф-18-19;
  • «Фахова майстерність» - гр. Ф-17-19;
  • «Надія фармацевтичної промисловості» - гр. Ф-16-29.
18 вересня в контексті заходів присвячених Дню фармацевтичного працівника викладач циклової комісії фармацевтичних дисциплін Буря О.І. провела відкрите заняття з дисципліни «Вступ до спеціальності» лекцію – презентацію з теми «Історія розвитку аптекарської справи в Україні» для студентів І курсу фармацевтичного відділення. Студенти ІІ курсу ознайомили з історичним минулим зародження фармацевтичної галузі. Вони презентували яскраві сторінки застосування та розвитку лікознавства від часів Трипілля до сучасності. Олена Ігорівна розповіла про історію заснування Дня фармацевтичного працівника.

Тогож дня було проведено бесіду для студентів технікуму з теми: «Відповідальне самолікування» під керівництвом викладача фармацевтичних дисциплін Шрам Н.А., де студенти ІІ курсу фармацевтичного відділення докладно зупинилися  на питаннях щодо небезпеки  самолікування.
В рамках тижня фармацевтичних дисциплін 20 вересня студенти груп Ф-16-19; Ф-16-19 під керівництвом викладача дисципліни «Технологія ліків» Плужник Н.І. відкрили Фіто-бар  «Шавлія», де всі бажаючі змогли посмакувати чудовими оздоровчими напоями із цілющих трав.
 20 вересня за доброю традицією відбулося  урочисте Свято  з нагоди  Дня фармацевтичного працівника для  викладачів, студентів та гостей технікуму. 
Але на цьому фармацевтичні заходи не закінчилися.
Викладачем ЦМК фармацевтичних дисциплін Моїсеєвою Г.М.  для груп Ф-16-19 та Ф-18-19  планується провести Відкриту  виховну годину з теми «Шкідливість та вплив алкоголю на організм людини», де  студенти отримають дуже цікаву інформацію про небезпеку щодо вживання алкогольних напоїв та їх вплив на організм.
Петухова Т.А., готує відкритий захід-презентацію «Експерементальна фармація» (серію хімічних експериментів), що не залишить байдужим жодного глядача.
Закінчиться комплекс заходів, присвячених дню фармацевтичного робітника, ознайомчою екскурсією-презентацією до навчальної аптеки ДНМУ кафедри Фармація.

Голова ЦМК фармацевтичних дисциплін Буря О.І.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved