В СХМТ пройшла зустріч випускників

Травень до технікуму запросив
І теплом у душі зустрічає.
Дім наш зранку повний гостей
Своїх ластів’ят він вітає.
Пролунали знайомі акорди, і велика щира радість ожила у цій святковій залі. А це означає лише одне: він знову прийшов, той довгоочікуваний день – день зустрічі добрих друзів.
І сьогодні ми усі разом помандруємо сторінками фотоальбому Слов’янського хіміко-механічного технікуму. У ньому є не один десяток фотографій, залишених на згадку кожним поколінням студентів.
Змінюються кадри, ще зовсім юні абітурієнти несміливо переступають поріг технікуму, вже танцюють свій останній випускний вальс.
Все пам’ятає технікум, багато може розповісти він про своїх студентів – колишніх і теперішніх. Скільки їх було у нього! Але всіх він пам’ятає. Радіє кожній згадці, кожній зустрічі, очікуваній чи несподіваній.
У народі кажуть, що двічі у одну річку не ввійдеш, та сьогодні все можливо. Ми спеціально для вас відкриваємо чарівні двері і запрошуємо ще раз  увійти у свою юність.
Друзі, вам пісня лунає, як згадка,
Знайома мелодія лине для вас.
Полиньте в цю мить у юні роки,
Згадайте студентський час.
Виступи випускників були цікавими та передали гарні  спогади про те, як активні студенти вміли організувати своє дозвілля. Колишні студенти згадували свої студентські мрії, коли вони прагнули стати хто механіком, хто кераміком, хто технологом, а потім фармацевтом.
Зріла молодість – золота пора життя людини. Попереду ще так багато, але позаду пережиті безтурботні хвилини студентського життя. У минулому сесії та веселі дні у студентському гуртожитку.
Випускники, по-різному склалося життя кожного з вас. Десь там, за межами сьогоднішнього дня спогадів вирує складне життя. А тут усе залишилося незмінним, простим і зрозумілим. Ось чому попри всі негаразди, як найдорожчий скарб, пам’ять береже чарівну теплу мить, коли єднаються серця, коли вік і посада втрачають свою вагу та значення, коли живе і вічне – велике студентське братство.
Закінчилося свято – зустріч, хочеться від щирого серця, від усієї душі побажати доброго здоров’я, сімейного благополуччя, міцних родинних зв’язків, веселих зустрічей з колишніми одногрупниками. Пам’ятайте! Ви завжди бажані гості в нашому навчальному закладі. До нових  зустрічей у Слов’янському хіміко-механічному технікумі. 

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved