Олімпійський урок у СХМТ

7 червня у Слов'янському хіміко-механічному технікумі з ініціативи Олімпійського комітету України був проведений олімпійський урок. Захід було організовано з метою залучення до спортивного життя студентської молоді. 

Заняття спортом покращують тонус м’язів, збільшують витривалість і силу. Також зміцнюється імунітет і нормалізується робота опорно-рухового апарату. Заняття спортом допомагають дисциплінувати людини, а також виховати відповідальність.
Доведено, що люди, які регулярно займаються спортом, не знають що таке поганий настрій. Користь занять спортом також полягає у психологічному здоров’ї. Завдяки помірним фізичним навантаженням можна позбутися від безсоння, стресового стану і навіть депресії.
Спорт допомагає впоратися зі шкідливими звичками і загартувати характер. Також він тренує силу духу, витривалість і націленість на результат.
Розпочався олімпійський урок загальнотехнікумівським шикуванням на спортивному майданчику. Керівник фізичного виховання Брежнєв Д.О. познайомив присутніх з історією і метою проведення заходу.
Студентка технікуму Жолоб Олександра під веселу, запальну музику провела розминку для всіх студентів і викладачів технікуму.
На заході були і гості - юні вихованці секції карате, які після загальної розминки продемонстрували всім присутнім свої вміння у ката та куміте.
Отримавши заряд бадьорості, всі присутні розійшлися як учасники і вболівальники різноманітних спортивних заходів, що були організовані у дворі технікуму: туристичної переправи, змагання з баскетболу, піонерболу, стрільба з пневматичного пістолета і інші спортивні заходи. 

Більше фото у альбомі

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved