"Ліга сміху" завітала до СХМТ

У перші травневі дні в Слов'янському хіміко-механічному технікумі відбувся традиційний гумористичний фестиваль під назвою «Ліга сміху».
На «Лізі сміху» змагалися 5 команд: «Ей, котики», «Чудесники», «Зі смаком шоколаду», «Діти понеділка» та «Білосніжка і три гноми». Тема фестивалю - «Герой нашого часу».
Учасники зарядили зал позитивними емоціями, показали яскраві і часом гострі жарти, смішний стендап, відеопрезентації, а також проявили неабияку студентську кмітливість. Конкурс складався з трьох етапів: візитна картка, розминка та домашнє завдання.
Під час розминки студентам було запропоновано доповнити своїми варіантами пісні сучасних українських виконавців, і конкурсанти впоралися із завданням на відмінно. Домашнє завдання розкривало основну тему фестивалю, і фурор цього етапу у залу викликала команда «Ей, котики».
Компетентному журі було складно визначитися, хто кращий, адже кожен з учасників склав прекрасне враження на публіку. Але все ж переможець один, і перше місце зайняла команда «Ей, котики».
Всі команди отримали солодкі подарунки і приємні презенти від спонсорів. Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved