Виставка відомого художника відкрилася в Слов'янську21 травня в бібліотеці Слов'янського хіміко-механічного технікуму відкрили виставку відомого художника, нашого земляка Володимира Радковського з теми: «Мальовнича Україна».


На заході були присутні студенти технікуму, представники міської ради, адміністрація технікуму. Студенти з цікавістю розглядали картини і відкривали для себе «новий світ мистецтва».
Художник Володимир Радковський відомий як майстер живопису маслом, його роботам притаманний стриманий колорит, свобода мазка. Не можуть не хвилювати глядача пронизливий ліризм і тепло пейзажів Слав'янщини, їх особлива натхненність.
Народився Володимир Радковський в 1956 року в місті Докучаєвську, дитячі роки пройшли в Сіверську Донецької області. Живописом захоплювався батько Володимира, і не дивно, що з п'яти років хлопчик почав малювати.
У 1978 році Володимир вступає до Харківського художньо-промислового інституту, де закладається фундамент його реалістичного підходу до творчості. Улюблена тема художника - квіткові композиції. 
На внутрішній світ художника вплинуло творчість імпресіоністів Клода Моне, Огюста Ренуара, французького живописця Жоржа де Латура.
Творчість нашого талановитого земляка відомо далеко за межами України - його картини зберігаються в приватних колекціях Польщі, Німеччини та Італії.
Директор Слов'янського хіміко-механічного технікуму Олексій Котляров привітав студентів і художника і запросив всіх учнів відвідати виставку.
Адміністрація технікуму сподівається, що виставка буде цікава не тільки студентам технікуму, а й школярам всього міста.
Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved