СХМТ відкрив свої двері для випускників шкіл та їх батьків

У суботу, 5 травня Слов'янський хіміко-механічний технікум відкрив свої двері майбутнім абітурієнтам.
Обираючи освітню установу, випускникам шкіл важливо побачити всі переваги навчального закладу, тонкощі навчального процесу, подальші можливості особистого розвитку, а також перспективи своєї реалізації як майбутнього професіонала у обраній сфері діяльності.
Абітурієнти разом з батьками отримали можливість не тільки познайомитися з усіма спеціальностями навчального закладу, але і в інтерактивній формі поспілкуватися з майбутніми викладачами спеціальних дисциплін, які підготували для своїх майбутніх студентів цікаві конкурси та ребуси.
Щоб краще пізнати технікум, діти поділилися на три команди і пройшли цікавий квест. Всі учасники конкурсів отримали солодкі призи.
Для батьків майбутніх студентів хіміко-механічного технікуму була організована екскурсія  його лабораторіями та кабінетами.
Після цього всі гості навчального закладу зібралися в актовій залі, щоб поспілкуватися з керівництвом технікуму і задати цікаві питання.
Привітали абітурієнтів директор навчального закладу Олексій Володимирович Котляров та весь навчальний склад. Вони розповіли про переваги навчання та професійні перспективи студентів найдавнішого навчального закладу Слов'янська.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved