"Перемога, свята перемога!... 9 травня"


11 травня у Слов'янському хіміко-механічному технікумі відбувся захід присвячений зустрічі з ветеранами Другої світової війни. Тема виховного заходу "Перемога, свята перемога!... 9 травня".


Травень соковитий квітами прибрався,
Нас щодень чарує ніжністю весни.
З днем Перемоги!
Люд святково вбрався
І віддає шану тим, хто полягли

На святі були присутні Матвієнко Василь Афанасійович - полковниу авіації, льотчик-винищувач. Він розповів про свій військовий шлях. Студенти технікуму привітали ветеранів віршами і музичними композиціями. До вітань приєднався і співробітник технікуму Дмитро Сугак, який виконав пісні воєнних років.
Ми раді вас привітати зі святом,
Побажати здійснення усіх ваших мрій.
Живіть щасливо довго-довго
На радість всій своїй сім'ї.
Хай буде рівною дорога
На рідній матінці-землі.

Студенти зрозуміли, що історія України… Це постійна боротьба за утвердження народності й нації, розбудови соборної незалежної демократичної держави. Мужніми борцями за вільне життя в Україні були не тільки наші пращури, а також є нинішнє покоління. Саме це покоління ввійде в історію, як борці за євроінтеграцію та учасники АТО. Спочатку був Майдан. Потім – Небесна Сотня.
У ці не легкі для нашої країни часи українці проявляють дива хоробрості, відданості своїй Батьківщині, відстоюючи її інтереси. Сотні громадян України уже віддали своє життя, захищаючи рідну землю.
Ми пишаємося тим, що наша молодь надзвичайно патріотична і ці герої поряд з нами живуть, працюють. Але в серцях їхніх живе вогонь великої любові до рідної землі.
Хвилиною мовчання вшановували всіх тих, хто загинув і помер від ран, захищаючи свободу і суверенність України.
Віримо, що переможемо. Бо ми - на своїй землі. Нашу Землю захищають найкращі з Українців-сильні духом.
Студент групи Е1619,
Блінов Д.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved