З нагоди річниці чорнобильської трагедії


26 квітня 1986 року – одна з тих дат в історії України і всього світу, яку називають «чорною». У цей день небо над квітучим і спокійним Поліссям покрилося зловісною хмарою  радіаційного диму. Сталася одна із найстрашніших за своїми наслідками техногенно-екологічна катастрофа, яка відізвалася численними проблемами у багатьох країнах світу. Тому і називають вибух на Чорнобильській атомній станції катастрофою планетарного масштабу.

З огляду на це, 24 квітня викладач екологічних дисциплін Кононова М.В. підготувала і провела з допомогою інших викладачів технікуму серед студентів груп Е-16-19, Е-15-19, Е-14-19 і М-16-19 виховний захід на тему: «Вічний біль – Чорнобиль». На заході з нагоди річниці чорнобильської трагедії, були розглянуті питання щодо ролі людини у питаннях екологічної безпеки планети. Кожен житель планети має усвідомлювати, що всі процеси в природі є взаємозалежними. Людство має об’єднатися у спільному пошуку шляхів порятунку від загрози екологічного лиха. Роковини Чорнобильської трагедії мають сприяти осмисленню причетності усіх людей до забезпечення екологічної безпеки.
Події, що відбувалися на ЧАЕС 26 квітня 1986 року, були прикладом героїзму людей, які віддали свої життя заради того, щоб врятувати інших. Ще одна важлива мета виховного заходу пам’яті Чорнобильської трагедії – формування загальнолюдських цінностей і почуття відповідальності за власні дії.
Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved