Екологи звітують про проведення екологічного тижня в технікумі

Завершився тиждень екології в технікумі 27 квітня засіданням круглого столу за темою «Екологія продуктів харчування». Студенти І курсу розповіли, як нескладними дослідами виявити фальсифікат молочних продуктів та як визначити термін зберігання яєць. 
Група Е-16-19 захищала свої проекти з виявлення неякісних м’ясних продуктів, крохмалю у ковбасі «Сервелат» (за ДСТУ крохмалю там не повинно бути), карагінану (природного гелеутворювача Е-407) та барвників у сосисках та навчили усіх визначати справжню рибну ікру на відміну від соєвого продукту. 
Студенти групи Е-15-19 продемонстрували присутнім досліди з визначення рН соків та напоїв, перевірили мінералізацію питних вод, що споживають жителі Слов’янська, спостерігали горіння кукурудзяних паличок та хлібців, довели, що при виготовлені крабових паличок ні один краб не постраждав. 
Дівчата групи Е-14-19 навчили як розпізнати підробку чаю, кави, шоколаду та надали екологічну характеристику пластиковому посуду. 


По закінченню заходу привітали переможців конкурсу плакатів та малюнків «Твій відбиток на планеті»: 
1 місце – Могіленець Анастасія (група Е-15-19)
2 місце – Щербак Орина та Каніщева Анастасія (група Е-14-19); 
3 місце Анохіна Аліна (група Е-16-19). 
Директор технікуму Котляров О.В. вручив грамоти переможцям конкурсів та найактивнішим студентам: Блинову Даниїлу (група Е-15-19), Щербак Орина та Каніщева Анастасія (група Е-14-19). 
Голова ЦМК хімічних дисциплін — Камнєва В.Б.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved