Студенти і викладачі технікуму вшанували пам’ять ліквіаторів аварії на ЧАЕС

На запрошення  міської ради студенти групи Ф-17-19 та викладачі технікуму прийняли участь у мітингу-реквіємі, та покладанні квітів до пам’ятника Чорнобильської слави з нагоди 32 річниці Чорнобильської катастрофи.
Розміри катастрофи були б незрівнянно більше, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. У квітні 1986 року в ліквідації аварії було задіяно зі Слов'янська та Слов'янського району 437 осіб.

На заході були присутні ліквідатори аварії на ЧАЕС та рідні. Родичі ліквідаторів тримали в руках фотографії своїх загиблих членів сім'ї.
Також в мітингу взяли участь представники Слов'янської міської адміністрації, відділу поліції, Слов'янського об'єднаного міського військового комісаріату, громадських організацій, підприємств та установ міста, військовослужбовці військової частини 3035, жителі міста, студенти.
Доповідачі говорили про те, що ми будемо пам'ятати подвиг тих, кого сьогодні немає серед нас. Їх подвиг навіки записано в літопис людської мужності.
Під час заходу звучав гімн України у виконанні оркестру військової частини 3035.
Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто першим прийняв на себе удар екологічної катастрофи та поклали вінки і квіти до підніжжя пам'ятника.
 
 
 
 
 Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved