Семінар-тренінг "Введення в психологію сім'ї"

27.03.18. у стінах Слов’янського хіміко-механічного технікуму відбулася відкрита виховна година зі студентами групи  М-16-19 кл. керівник Філіпенко А.В. та Ф-17-19 кл. керівник Стребіж Т.В. на тему «Введення в психологію сім’ї».
Сім’я відіграє велику роль у житті як окремого індивіда та к і суспільства в цілому. Психологічно здорова особистість може бути вихована тільки у відповідному оточенні.
Юнацький вік є одним з найважливіших періодів розвитку індивідуалізації, це процес соціалізації, який вплине на усе подальше життя людини. Тому цю важливу та актуальну тему студенти розглянули у вигляді семінару-тренінгу разом з досвідченим спеціалістом в галузі психології: психологом, N.L.P. – практиком, членом Української Спілки Психотерапевтів Загорулько Ольгою Олександрівною.
Зустріч пройшла в теплій та приємній атмосфері, що як найліпше впливає на результати психологічного тренінгу. Усі присутні студенти приймали активну участь в ситуативних іграх та практичних завданнях.
Приємним та позитивним моментом є те, що, як було виявлено на виховній годині, сучасне студентство характеризується визнанням цінності сім’ї. Значна кількість молодих людей пов’язує створення родини з періодом закінчення навчання.


Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved