У читальній залі СХМТ приймало відвідувачів "Інтелектуальне кафе"

У межах тижня природничо-математичних дисциплін в читальній залі СХМТ пройшов навчально-виховний захід "Інтелектуальне кафе". Команди груп першого курсу, що представляли математику, фізику, астрономію та інформатику змагалися у кмітливості,  ерудиції і обізнанонсті з вищевказвних дисциплін.
Всі команди добре себе показали: підготували відеопрезентаціїї, розгадували кросворди та ребуси, розв'язували приклади, встановлювали відповідності, навіть вірші складали. Перемогу святкувала команда "Інформатиків" групи Т-17-19, друге місце поділили "Астрономи" (Ф-17-19) та "Математики" (збірна груп Е-17-19 та М-17-19), а команда "Фізики" (Ф-17-29) отримала грамоту за третє місце. 
Закінчилося свято інтелекту та ерудиції привітанням і нагородженням переможців загальнотехнікуміського туру олімпіад з математики та фізики, що проходили протягом тижня природничо-математичних дисциплін. Директор технікуму Котляров О.В. нагородив грамотами призерів, побажав успіхів та наголосив, що очікує від них гідного представлення нашого заклад на регіональних турах олімпіад.Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved