День закоханих

День святого Валентина – свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення. І завдячуючи якому продовжується життя на землі. Кохання – це не тільки почуття шляхетності. Воно має в собі дуже велику силу.
Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається  особливо, майже по всьому світу 14 лютого. Молодь Слов’янського хіміко-механічного технікуму також святкувала «День закоханих». Вірші, пісні, конкурси – весело було на перервах.
 Історія цього свята зацікавила своєю трагічністю. Вважають, що саме святий Валентин опікується закоханими, допомагає їм щасливо прожити в парі, мирі і злагоді. З приводу цього є багато версій. За однією з них ми дізнаємося, що в 3 ст. до н.е. римський імператор заборонив одружуватись молодим людям. Він вважав, що одруження робить чоловіків поганими солдатами. Молодий єпископ Валентин порушив наказ імператора і одружував молоді пари таємно. За це його кинули до в’язниці. Там Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Перед стратою своїй закоханій він надіслав листівку-зізнання в коханні з підписом “Від Валентина”. Відтоді в день Валентина закохані закоханим надсилають анонімні листи-зізнання і називаються вони “валентинками”.

Кохання! Це почуття подарувало нам велику кількість пісень, балад, поем, трагедій, а також імен: , Лаура, Тетяна Ларіна, Шагане. Ми не знали б їх ніколи, якби не чудові вірші, створені на їх честь. Кохання оспівано композиторами, художниками, поетами. Воно пронизує поезії Володимира Сосюри, та Івана Франка, Пушкіна і Лермонтова, Шекспіра і Петрарки, Лесі Українки та Олександра Олеся...

У наш час День святого Валентина – це день закоханих. Також на це свято прийнято висловлювати свої почуття любові і прихильності друзям, родичам, коханим.
Живіть! Живіть довго і щасливо!І нехай у вашому житті завжди поряд буде кохання і любов до матері і батька, до землі любов одне до одного.
Чекайте світлого частого кохання. І воно обов’язково прийде до ваших сердець. Надійтеся й вірте в це всією душею. З святом святого Валентина Вас.Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved