Основи протимінної безпеки для студентів

Протягом тижня 17-23 січня в технікумі проходили заняття з протимінної безпеки, які провели представники швейцарського фонду FSD. 
Швейцарський фонд з протимінної діяльності (FSD) - гуманітарна неурядова організація, заснована в 1997 році в Женеві. Цей фонд спеціалізуються на ліквідації небезпечних наслідків війни, таких, як міни, що не розірвалися, артилерійські і танкові снаряди, авіабомби, а також всіх інших типів, що не розірвалися військових боєприпасів.
В Україні FSD реалізує проект з Інформування про мінну небезпеку та небезпеку ВЗВ (ІМН), метою якого є зниження ризику ураження від мін та боєприпасів, що не вибухнули через підвищення рівня свідомості та забезпечуючи зміни в поведінці через громадську інформацію, інструктажі безпеки та співпрацю з громадськістю. ІМН допомагає громаді бути обізнаними щодо загрози мін, формувати навички безпечної поведінки.
Заняття з протимінної безпеки проводили Григор'єв Віктор та Кривов Антон - інструктори фонду. Вони доступно та цікаво донесли підготовану інформацію, відповіли на запитання студентів, чим знизили ризик для слухачів стати жертвами наслідків бойових дій на нашій території.


 
Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved