Педагогічні читання – 2018


4 січня 2018 року в аудиторії № 37 відбувалася теоретична частина педагогічних читань. Досвідчені та молоді викладачі СХМТ ділилися своїми методичними доробками з актуальних проблем застосування освітніх інновацій.
Про імітаційні методи активізації пізнавальної діяльності на заняттях з іноземної мови розповідала Яцура Тетяна Олександрівна. Про естетико-мистецький вплив літератури як навчального предмета на молоду особистість емоційно розповідав Чкалов Віталій Віталійович. Котлярова Олена Акопівна презентувала мультимедійний продукт з теми «Елементи технології кооперативного навчання на заняттях з математики». Про нове в «Законі про освіту» повідомила методист технікуму Васильківська Наталія Григорівна.
У другий день педагогічних читань, 5 січня, практичний психолог, методист відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Міщенко Наталія Володимирівна провела психологічний тренінг «Синдром професійного вигорання: як зберегти психоемоційне здоров’я викладача». Метою психолого-педагогічного практикуму було визначити причини й ознаки синдрому вигорання, обговорити ефективні шляхи його подолання; здійснювати профілактику стресів у педагогічному середовищі; допомогти викладачам розібратися у своїх власних життєвих поглядах; сприяти розумінню цінності та необхідності самопізнання, вихованню в собі професійної впевненості. А ще було багато цікавих і корисних інтерактивних вправ, які сприяли позитивній мотивації сприйняття інформації.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved