До Дня Святого Миколая

19 грудня студенти Слов'янського хіміко-механічного технікуму святкували День Святого Миколая.
З метою шанування національних традицій формування духовних цінностей особистості, виховання любові до ближнього, почуття доброти й милосердя, доброзичливості, сприяння розвитку творчих здібностей наші студенти за два тижні  до свята створили «Фабрику Святого Миколая» у холі технікуму, де відтворили загадкову чарівну атмосферу святково прибраної світлиці Чудотворця. Відповідальними були студенти І курсів технологічного відділення з класними керівниками. Ялинка вдалася на диво дуже гарною.

Студентський комітет запропонував провести конкурс «Пошта» з написання вітальних листівок та створити «комору» збору речей, канцелярських товарів, іграшок, книжок, фруктів, солодощів для того, щоб відвідати дитячі будинки і провести святковий захід «Крокує землею Святковий Миколай».
 О 10.00 годині члени студкому відвідали міський дитячий центр психологічної реабілітації, подарували свою увагу, тепло тим, хто цього найбільш потребує, та вручили подарунки від усього педагогічного та студентського колективів.
На великій перерві в холі зібралися ті, у кого в серці і душі палає вогник любові до Святого Миколая, кому не байдужі його щедрість, доброта, допомога і ласка. На святі студентам розповіли історичну довідку про Миколая, чому його почали називати «батьком сиріт та знедолених» і чому співають пісні  «Радуйся, Святий Миколаю, Великий Чудотворче…»
Тільки про нього згадали, як він і з’явився з подарунками, піснями.
Будьте ж, діти, завжди чемні, 
Помагайте тим, хто темний, 
Тим, хто впав, подайте руку, 
Не вважайте то за муку.
Любіть маму, любіть тата, 
Діда, бабцю, сестру, брата 
І любіть свій рідний край - 
Вас полюбить Миколай.
Подарунки приготує, 
Всіх вас ними почастує. 
Треба лиш не забувать - 
Бога й рід свій шанувать.

Nick Kamnev - 2000-2022 All Rights Reserved